PixelBud Ostróda
  • Biuro
    Ostróda

Nasze hasło to:
„Zbudujmy to razem!”

W PixelBud nastawiamy się na ścisłą i owocną współpracę z inwestorem. Posiadamy naprawdę sporą wiedzę budowlaną, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, jednak zdajemy sobie sprawę, że dobre inwestycje powstają tam, gdzie możliwości spotykają się z pomysłem. Dlatego nigdy nie ignorujemy uwag klienta i nie narzucamy mu swojej wizji, o ile nie ma to uzasadnienia w samym procesie technologicznym lub administracyjnym.

Przedsiębiorstwo Budowlane PixelBud to wspaniały zespół, tworzony przez ludzi z pasją, wiedzą oraz umiejętnościami. Do tego dochodzi wciąż rozbudowywany park maszynowy, który już teraz pozwala nam realizować inwestycje o bardzo szerokiej skali. Z naszych usług możesz skorzystać zarówno jeśli planujesz postawienie domu, bloku mieszkalnego, jak i zbudowanie drogi dojazdowej.

Zdajemy sobie sprawę, że w czasach tak ogromnej koniunktury bardzo ciężko trafić na rzetelnego fachowca. Nie działamy na rynku od wczoraj, więc to nie obecnie rekordowy popyt na usługi budowlane kształtował nasz tryb pracy. Z tego względu możesz oczekiwać, iż jeśli podejmiemy się danego zlecenia, wykonamy je terminowo oraz z dbałością o najwyższą jakość.

Nasze usługi

Domy jednorodzinne

Domy jednorodzinne

Realizujemy pojedyncze domy, jak też całe kompleksy inwestycyjne. Obsługujemy zarówno zabudowę bliźniaczą, szeregową, jak i domy wolnostojące. W realizacjach stosujemy najnowocześniejsze materiały oraz technologie, pozwalające spełnić bieżące normy ekologiczne.

Bloki wielorodzinne

Bloki wielorodzinne

Dotychczas zrealizowaliśmy już 6 takich inwestycji, o łącznym wolumenie mieszkań przekraczającym 200. Pozwoliło to nam zdobyć konieczne doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy gotowi na współpracę przy kolejnych tego typu projektach. Jako firma średniej wielkości oferujemy konkurencyjne ceny, dobre terminy, świetny kontakt, ale też w pełni rozbudowane zaplecze maszynowe.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Jeśli szukasz wykonawcy dla innego typu inwestycji – skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy szczegóły i ocenimy, czy jesteśmy w stanie się tego podjąć.

12 +
Lat doświadczenia
200 +
Oddanych mieszkań
23
Oddane inwestycje
7 +
Otrzymanych nagród

Nasi klienci o nas

Mariusz Andrzejewski

Mariusz Andrzejewski

Budowa domu z PixelBud to sama przyjemność i tylko obserwowanie jak nasza posiadłość rośnie. Zajęli się naprawdę wszystkim, a dodatkowo otrzymaliśmy na koniec spory rabat.

Kinga Marusiewicz

Kinga Marusiewicz

Bardzo zgrana i ogarnięta ekipa, współpracowaliśmy przez bardzo długi czas i osiągnęliśmy naprawdę wiele. Zaś nasze inwestycje były bardzo dobrze oceniane.

Żaneta Kosicka

Żaneta Kosicka

Oferta, którą otrzymaliśmy od PixelBud była niezwykle atrakcyjna, aż ciężko było uwierzyć. Nasza firma nie żałuję żadnego dnia współpracy z tą firmą. Wszystko było przeprowadzone profesjonalnie i bezbłędnie.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami